Dita e
1888

Elena e BB6, e zhveshur

elena1Ndersa vajzat e tjera jane te veshura, Elena e BB6 thuajse eshte zhveshur, dhe e ngaterron shtepine e vezhguar te shqiptareve me ndonje vend mbi 18.

Megjithese urojme qe keshtu sic shihet ne kete foto te kete qene ne oret e vona te nates, pasi ky reality-show ndiqet edhe nga femijet.