Dita e
1946
bigbrother
Nis “Big Brother 7”

Rikthehet Big Brother nga e premtja mbrëma në edicionin e tij të shtatë. 18 banorë do të hyjnë në shtëpinë më të vëzhguar për të jetuar një aventurë, që sic…

bigbrother
Big Brother Albania 7, mësoni surprizat dhe çfarë ndryshon

Edicioni i shtatë i show-t real televiziv “Big Brother” do të nisë transmetimin në ekranin e ‘Top Channel” më 21 shkurt. Produksioni i këtij show ka vendosur të ndryshojë traditën…

bigbrother
ME 21 SHKURT NIS BIG BROTHER ALBANIA

Jemi mësuar tashmë gjashtë edicione që spektaklin e BigBrother ta ndjekim të shtunave. Por, këtë vit diçka ka ndryshuar, transmetimi drejtpërdrejt i spektaklit, përkatësisht nata e quajtur e ‘eliminimeve të…

bb6-300x300
Ish-banorët e “BB6”, të gjithë tifo për Anaidin

Loja mes katër finalistëve të “Big Brother 6” merr fund sot në mbrëmje, ku pritet me kuriozitet se kush do të jetë milioneri i mbrëmjes. Kemi intervistuar banorët e “Big…

0709b__Debat-Anaid-Elona
Sondazhet, fitues i “Big Brother 6”, Anaidi ose Elona

Elona apo Anaidi, kush do të jetë fituesi i “Big Brother 6”, që do të shpallet sot në mbrëmje në finalen e madhe që do të nisë të transmetohet në…

Video

  • Permbledhje Ditore BB6, 27 Mars 2013
  • Permbledhje Ditore BB6, 23 Mars 2013
  • Permbledhje Ditore BB6, 21 Mars 2013
  • Permbledhje Ditore BB6, 21 Mars 2013

Lajme

Gossip